Adwentowe inicjatywy młodzieży z OSP Rachowice

E-strona Sołectwa Rachowiceczwartek, 30 listopada 201712:51

Z racji zbliżających się pięknych Świąt Bożego Narodzenia serdecznie zapraszamy do udziału w atrakcyjnych wydarzeniach w okresie adwentu, a organizowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną przy współpracy z sołtysem i Radą Sołecką Rachowice oraz Malola.

Szczegóły obok na plakacie!

Atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

 Po zeszłorocznych akcjach charytatywnych postanowiliśmy, aby również w tym roku zarazić Was wszystkich chęcią do pomagania!
Cała Ochotnicza Straż Pożarna wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą ma zaszczyt zaprosić Was do wspólnego działania.
Jednym z wydarzeń, które postanowiliśmy zorganizować 10 grudnia 2017 roku, będzie wspólne tworzenie kartek świątecznych, które następnie osobiście dostarczymy do osób chorych, spędzających Boże Narodzenie w szpitalach, hospicjach lub po prostu samotnie.
„Warsztaty manualne” odbędą się w naszej salce sołeckiej (budynek dawnej szkoły).
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, …bez wyjątku.
Niezależnie od wieku czy zdolności plastycznych. Zabierz mamę, dziadka czy sąsiadkę i po prostu przyjdź. Gwarantujemy dobrą zabawę w świątecznej atmosferze. Zapewniamy materiały, jedyne czego oczekujemy od Was, to żebyście przyszli i dobrze bawili się razem z Nami. Oby w tym drobnym geście udało nam się przekazać radość innym. Nie jesteś urodzonym artystą? Nie szkodzi! – na miejscu będzie czuwać wszystkim nam dobrze znana, niesamowicie uzdolniona Mariola Nowrot, która na pewno podsunie Wam mnóstwo pomysłów.

A zatem prosimy dołącz do wydarzenia, zaproś swoich bliskich, przyjaciół, krewnych.

Spotkamy si zatem  się w niedzielne popołudnie 10.12.2017, o godz. 14.30 przy ul. Wiejskiej 111 w Rachowicach.

 

 

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2024 by Rada Sołecka Rachowice