Będziemy miło wspominać Festyn Wiejski 2016

E-strona Sołectwa Rachowiceponiedziałek, 18 lipca 201623:30

20160716_183555W dniu 16 lipca 2016 r odbył się w Rachowicach Festyn Wiejski.
Na ten dzień zapowiadano nienajgorszą pogodę, ale pechowo tuż koło godz.16.00 zaczęło padać.
Goście zasiedli pod namiotami przy stołach, gdzie mogli się częstować kawą i herbatą oraz różnego rodzaju wyśmienitymi kołoczami, których nie zabrakło przez cały czas trwania festynu.
Mimo, że od momentu rozpoczęcia festynu były udostępnione dzieciom dmuchane zjeżdżalnie oraz czterostanowiskowa trampolina typu bungee, nie było na razie w deszczu chętnych do skorzystania z tych atrakcji.
Z chwilą kiedy miały się rozpocząć pokazy taneczne maluszków ze szkoły tańca pani Andżeliki Warzyńskiej zabrakło prądu w całej wsi. Organizatorzy pomysłowo wykorzystali radio samochodowe podłączając pendrive’a i tym sposobem został odtworzony podkład muzyczny do tanecznych pokazów, które były wzruszającym widowiskiem.
W końcu przestało padać i włączony został prąd a dalszą część festynu umilał nam zespół muzyczny ARKADIA BAND. W międzyczasie odbywały się różne konkursy i zabawy towarzyskie, kierowane dowcipnie przez sypiącego kawałami sympatycznego konferansjera.
Zorganizowano także loterię fantową z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Losy w cenie 5 zł rozprowadzała nasza młodzież. Nagrody, których było mnóstwo okazały się bardzo atrakcyjne w tym kosiarka do trawy i tablet.
Festyn zakończył się zabawą taneczną, a bawiących się pożegnały pokazy ogni sztucznych.
Dopełnieniem atmosfery tego towarzyskiego przeżycia uczestników spotkania jest poniższy reportaż zdjęciowy:

PODZIĘKOWANIE SponsoromBędziemy miło i długo wspominać tegoroczny rachowicki rodzinny festyn, który odbył się w atmosferze radości, humoru i obfitości atrakcji. A wszystko to dzięki wydatnemu udziałowi finansowemu licznych Sponsorów, którym serdecznie dziękujemy a ich nazwiska są zamieszczone w załączonym plakacie.

Pan Sołtys składa „serdeczne podziękowania dla tych którzy pomagali przy organizacji , oraz dla tych którzy mimo nie najlepszej pogody uczestniczyli w Festynie Wiejskim w Rachowicach.”

Festyn Wiejski 2016 – zdjęcia

 

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2021 by Rada Sołecka Rachowice