Dziękujemy ks. Profesorowi Piotrowi Morcińcowi za święty czas rekolekcji w naszej parafii

E-strona Sołectwa Rachowiceniedziela, 15 marca 201510:44

Rekolekcje 2015Drogi księże Profesorze,
Dziękujemy za trud głoszenia Słowa Bożego i za Twoje płynące z głębi serca osobiste zaangażowanie w to, abyśmy mogli spotkać Boga żywego – odkryć Boga działającego w historii naszego życia. Dzięki Twoim naukom mieliśmy szansę zaznać budzącej się w nas świadomości, że można lepiej żyć, pod warunkiem, że nasza wiara w Boga znajdzie swoje odzwierciedlenie w miłości do bliźniego, w umiejętności przebaczania, że zadbamy o naszą duszę, że przedłożymy Prawo Boże ponad ludzkie prawo.

Dziękujemy za czas oświecenia, pozwalający, aby Pan dawał się nam poznać. Dziękujemy za przypomnienie, że całe dobro pochodzi od Niego i że tak bardzo Mu na nas zależy.

 Dziękujemy za wzbudzenie w nas potrzeby szukania codziennie Boga żywego, z którym może być nam dane nawiązanie relacji i wyruszenie w drogę z Nim.

 Dziękujemy za nacechowane miłością bliźniego zaangażowanie w  przekazywaniu Bożej Edukacji, która pomogła nam odkryć na nowo wartość rodziny. Dziękujemy za cisnące się łzy wzruszenia słuchając tych nauk i zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

Z całego serca życzymy Księdzu dalszych Darów Ducha Świętego i Opieki Matki Bożej oraz obfitości tych łask, które są najbardziej potrzebne na kapłańskiej drodze.
Szczęść Boże,
życzą Parafianie i Duszpasterze z parafii p.w. Trójcy Świętej

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2021 by Rada Sołecka Rachowice