Festyn w Rachowicach 2018 – wspomnienia

E-strona Sołectwa Rachowiceczwartek, 5 lipca 201821:50

Tegoroczny rachowicki Rodzinny Festyn odbył się 30 czerwca. Został zorganizowany przez Radę Sołecką oraz z Knajpkę Leśną..
Organizatorzy z wielką dbałością zapewnili o rozrywkę  dorosłym i dzieciom.
Spędziliśmy czas przy występach zespołów rozrywkowych:
” Klaudia i Kasia Chwołka” i ” Mateusz Troll i Przyjaciele”, który w dalszej części grał do tańca do późnych godzin wieczornych..
Dzieciom zapewniono możliwość darmowego „wyszalenia się” do woli na nadmuchiwanych „niebosiężnych” zjeżdżalniach.
Tradycyjnie jak zawsze mieszkańcy Rachowic ale i również goście zostali poczęstowani kawą i rozmaitymi pysznymi, świeżymi kołoczami. Przez cały czas można było posilić się grillowanymi krupniokami i kiełbasą oraz chłodzącymi napojami a nawet piwem. Knajpka Leśna również udostępniła swój ogród, gdzie w zaciszu przy stolikach można było spotkać się i porozmawiać ze znajomymi.
Załączony fotoreportaż pokazuje dodatkowe atrakcje jak strzelnica, stoiska gdzie można zakupić było pamiątki i zabawki dla dzieci a także lody i różne słodkości
Zorganizowanie tego wielkiego przedsięwzięcia zawdzięczamy ofiarnemu zaangażowaniu Sołtysa i członków Rady Sołeckiej oraz właścicielom „Knajpki Leśnej”.
Organizatorzy dziękują wszystkim Osobom zaangażowanym do pomocy przy pracach organizacyjnych i obsłudze tego wielkiego przedsięwzięcia.

Zdjęcia z Festynu w Rachowicach 2018

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2024 by Rada Sołecka Rachowice