Klub Sportowy „KS 94 z Rachowic” obchodził święto 20–lecia istnienia

E-strona Sołectwa Rachowiceponiedziałek, 30 czerwca 201421:05

20lecie klubu KS94Spotkanie plenerowe związane z obchodami 20-lecia Klubu Sportowego KS 94 Rachowice było świętem sportu, młodości i radości. Zapoczątkował je mecz drużyny KS94 Rachowice przeciwko Górnikowi Zabrze. Mecz zakończył się wynikiem 5: 4 dla drużyny z Rachowic.

Na szczególny klimat tej uroczystości jubileuszowej złożył się wysiłek zaangażowanych w jej organizację wielu osób, a szczególnie Panów Krzysztofa Morcinka i Leszka Kołodzieja. Pan Leszek to bijące serce klubu, skarbnica wiedzy na jego temat. Jego umiejętnościom nawiązywania żywego kontaktu z widzami zawdzięczamy radosną atmosferę i dynamikę całego widowiska.

Niezapomniane wrażenie pozostanie w pamięci dzięki występom dzieci. Jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki  ze wspaniałym kolorowym, roztańczonym, muzycznym programem artystycznym, dostarczając miłych wrażeń oraz artystycznych i osobistych wzruszeń. Po nich wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sierakowicach wzbudzając podziw i zachwyt pięknymi śląskimi strojami i świetnie opracowanym choreograficznie tańcem.
W jednym i drugim przypadku widać było zaangażowaniu Pedagogów, którzy włożyli wiele pracy,  inwencji twórczej i zdolności  organizacyjnych, aby te dziecięce widowiska na długo jeszcze  pozostały radosnym wspomnieniem.

Oprawę spotkania, bogaty poczęstunek i nieprzebrane atrakcje zawdzięczamy Sołectwu i innym hojnym Darczyńcom, których zasługi były z wdzięcznością  podkreślane przez władze klubu.

Program spotkania był zaplanowany bogato i był ciekawie zrealizowany z akcentami dowcipu i  poczucia humoru.  Wśród uczestników festynu wytworzył  szczególny  nastrój, chyba spowodowany niespodziankami pogodowymi z dwiema burzami i obfitym deszczem, na zmianę z pięknym słońcem. Ta atmosfera sprzyjała wdzięcznemu odbiorowi przez rachowickich słuchaczy występów zespołu „Bernadeta Kowalska i Przyjaciele” i Satyryka Andrzeja Misia.

Dziękujemy klubowi za wspólnie przeżyte niezapomniane chwile świętowania ich Jubileuszu. Do zobaczenia na następnym.

Tu można zobaczyć album zdjęć:  KS94 Rachowice -Festyn z okacji 20lecia klubu

Galerie zdjęć

Mecz towarzyski pomiędzy KS94 Rachowice a Górnikiem Zabrze

Zdjęcia z uroczystości plenerowej 20-lecia KS94-Rachowice

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2023 by Rada Sołecka Rachowice