Młodzież naszej parafii na czele z księdzem Wikarym pragnie zaprosić wszystkich do udziału w konkursie fotograficzno-filmowym:
„JA i PANd̶e̶m̶i̶a̶ BÓG” 

Ten rok dla nas wszystkich był bardzo trudny. Przez jakiś czas nie było nam dane uczestniczyć we Mszy Świętej w kościele, mocno ograniczona była możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Nasze przeżywanie wiary musiało ulec zmianie. Czas izolacji, kwarantanny
zamyka nas w domach, często utrudnia kontakty z ludźmi, nawet najbliższymi. 
My jednak mocno wierzymy że, ten czas ma też swoje dobre strony.
Dlatego chcemy zaprosić wszystkich do podzielenia się tym jak wygląda nasza wiara, jak ją przeżywamy w tym szczególnym czasie 

Zachęcamy WSZYSTKICH: dzieci, młodzież, rodziny, księży, siostry zakonne itd… z całej diecezji do podzielenia się swoim świadectwem wiary w czasie pandemii.

Najważniejsze informacje dotyczące konkursu:
Obserwujcie nasz profil na Instagramie @przystan.mlodych. Tam (już od wtorku) też będzie się działo 
Zapraszamy do udziału i prosimy o udostępnianie.

