Spotkanie Seniorów 2019

E-strona Sołectwa Rachowicewtorek, 22 stycznia 201922:26

W niedzielę 20 stycznia 2019r. odbyło się tradycyjne coroczne Spotkanie Seniorów. Tym razem w Karczmie Familijnej. Czuło się jak radosne jest to wydarzenie dla osób starszych, mogących znowu spotkać się we własnym gronie i dla których prawdopodobnie jest to jedyna karnawałowa rozrywka. Zmiana lokalizacji uroczystości nadała jej cechy odmienności. Tak samo jak w latach ubiegłych zaproszeni goście zostali obdarowani prezentami ręcznie wykonanymi przez Panie Weronikę, Marysię i Brygidę.
Był poczęstunek: kawa, herbata, piwo i wino do wyboru oraz pyszne ciasta. Nastrój był wyśmienity, czemu zapewne sprzyjało rozmieszczenie gości przy mniejszych stolikach ułatwiających nawiązanie kameralnych kontaktów.
Organizatorzy zadbali o świetną oprawę muzyczną i rozrywkę w postaci pokazu slajdów, przedstawiających atrakcyjne wydarzenia, jakie miały miejsce w Rachowicach na przestrzeni minionych lat.
Najweselej było przy stoliku, gdzie siedziała seniorka naszej miejscowości p. Hildegarda.

Seniorzy serdecznie dziękują Sołtysowi i Radzie Sołeckiej, właścicielom Karczmy Familijnej, Paniom: Weronice, Marysi, Brygidzie i wielu pomagającym Osobom za wspaniale, z wielkim sercem i starannością zrealizowaną uroczystość.

zdjęcia wyk. E. Jaszczuk:

Zdjęcia ze Spotkania Seniorów 2019

Spotkanie Seniorów 2019 – tańce

 

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2021 by Rada Sołecka Rachowice