Spotkanie Seniorów

E-strona Sołectwa Rachowiceponiedziałek, 20 stycznia 201417:10

20140119_152934W dniu 19.01.2014 obchodziliśmy w Rachowicach tradycyjne Spotkanie Seniorów. Święto to ma już wieloletnią tradycję. Czas upływał miło przy kawie i ciastku a nawet lampce wina i wielkim kuflu piwa. Spotkanie miało bogatą artystyczną oprawę za sprawą młodziutkiej wokalistki Dominiki Nawrat i naszej świetnej Orkiestry z Rachowic pod dyrekcją kierownika artystycznego p. Rudolfa Grzywacza.

 Można było wyczuć jak nastrój i atmosfera spotkania  sprawiły, że czuło się radość u zaproszonych gości, mających okazję spędzić czas  w swoim towarzystwie, porozmawiania, pośmiania się. Ale i też, bo osoby te miały okazją do wyjścia z domu i oderwania się od zatroskanej codzienności. Ten miły nastrój został wyczarowany za sprawą serdecznego zaangażowania Sołectwa i Pań ze Stowarzyszenia „Nasze Rachowice”.

Każdy z uczestników uroczystości dostał – tradycyjnie już – własnoręcznie wykonany przez Panie upominek i słodycze. Na zdjęciach widać uśmiech na twarzach obdarowywanych osób. Ta radość mimo woli była wyrażana pomachiwaniem otrzymanym kwiatkiem, bo na każdym zdjęciu widać ten ruch.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości .Można obejrzeć album: Spotkanie Seniorów 19.01.2014

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2024 by Rada Sołecka Rachowice