Światowe Dni Młodzieży w naszej Parafii

E-strona Sołectwa Rachowicesobota, 16 maja 201521:59

Swiatowe DniDMłodzieży 2016-KrakówŚwiatowe Dni Młodzieży są wydarzeniem religijnym, które nieprzerwanie trwa od 1986 roku.
Decyzją Ojca św. Franciszka, kolejne Światowe Dni Młodzieży przeżywać będziemy w lipcu 2016 r. w Krakowie.

Pragnieniem organizatorów ŚDM w Polsce jest zaprosić Młodych z całego świata do naszych Parafii, do naszych domów, do naszych rodzin, aby pokazać im nasze polskie zwyczaje, gościnność, interesujące miejsca w naszym kraju czy też tradycyjną kuchnię. Jest to zaproszenie do wymiany doświadczeń, łamania stereotypów, interesującego wzbogacającego duchowo spotkania.

Parafialne Centrum ŚDM zaprasza więc wszystkich ludzi otwartego serca, skłonnych przyjąć pod swój dach Młodych, którzy będą gościć w naszej parafii od 20 do 25 lipca 2016 r., do otwarcia swoich domów i rodzin dla młodych Pielgrzymów z zagranicy.
KOMUNIKAT:
W zakrystii można zabrać druki na których można zadeklarować ile osób dana rodzinie pragnie przyjąć w przyszłym roku w czasie Światowych Dni Młodzieży. Wypełnioną deklarację należy przekazać kościelnemu lub któremuś z księży w jak najkrótszym czasie, abyśmy mogli oszacować nasz potencjał parafialny.
Więcej można obejrzeć klikając tutaj: Informacyjny film o Swiatowych Dniach Młodzieży-Kraków 2016

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2021 by Rada Sołecka Rachowice