Tworzenie kartek bożonarodzeniowych – inicjatywa OSP Rachowice 2017

E-strona Sołectwa Rachowiceponiedziałek, 11 grudnia 201722:55

godnie z harmonogramem wydarzeń zaplanowanych na czas Adwentu przez Ochotniczą Straż Pożarną we współpracy z sołtysem i Radą Sołecką Rachowice oraz Malola w dniu 10 grudnia 2017 roku odbyły się „Warsztaty manualne” podczas, których mieszkańcy Rachowic młodzi i dorośli, całe rodziny z dziećmi wspólnie tworzyli kartki świąteczne, które młodzi druhowie zaniosą osobom chorym, spędzającym Boże Narodzenie w szpitalach, hospicjach lub po prostu samotnie. Jakże szlachetny to pomysł i cel, który po prawdzie nic nie kosztuje, a można komuś sprawić wielką radość.
Inicjatywa taka jest pierwszą tego typu w naszej miejscowości. Pod artystycznym kierunkiem p. Marioli Nowrot powstawały naprawdę piękne i bardzo gustowne , rachowickie kartki bożonarodzeniowe.
Małe ręcznie robione arcydzieła powstawały przy świątecznej muzyce, kawie i piernikach, a przede wszystkim wspaniałej atmosferze i świetnym humorze.
Organizatorzy  wszystkim bardzo dziękują za przybycie i za tyle pięknych kartek. Powstało ich około 130, każda jest inna i zrobiona z serca.
Pani Mariola kieruje specjalne podziękowania:… „Organizatorom z OSP Rachowice, którzy zadbali o materiały, jak i super atmosferę, dzięki temu mogliśmy poczuć magię zbliżających się  Świąt. Mam nadzieję, że będzie więcej takich akcji.”
Zdjęcia patrz poniżej:

Tworzenie kartek bożonarodzeniowych 2017

 

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2021 by Rada Sołecka Rachowice