Wybieramy p.Teresę Szymońską na „Kobietę Roku – Dianę 2017”

E-strona Sołectwa Rachowiceponiedziałek, 29 maja 201718:43

Wybieramy kobietę roku – Dianę 2017. Głosowanie do 5 czerwca.

Głosujmy na p. Teresę Szymońską z Sośnicowic, która jest jedną z finalistek w ramach dwunastej edycji plebiscytu  „Nowin Gliwickich” i Forum Kobiet Ziemi Gliwickiej  prezentowaną tam alfabetycznie pod numerem 8 .

Poz. 8. Teresa Szymońska – mieszkanka Sośnicowic, Ślązaczka Roku 2016, od lat kultywująca lokalne tradycje i gwarę śląską, z jej inicjatywy w Sośnicowicach powstała Nasza Izba Tradycji, jest wolontariuszką Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, laureatką tegorocznej nagrody Bene Meritus, przyznawanej przez samorząd powiatu gliwickiego”   Od nas i naszej decyzji zależy czy nasza krajanka jedna z dziesięciu kobiet znajdzie się w ścisłym finale.

Teresa Szymońska  z Sośnicowic jest zwyciężczynią konkursu ”Ślązaczka Roku 2016″. W tym roku była zaproszona do Rachowic na Spotkanie Seniorów 2017, gdzie zaprezentowała konkursowy zachwycający monolog oparty na Jej życiu i wspomnieniach

Głosować można  do 5 czerwca na dwa sposoby:

przez stronę  internetową:

http://www.nowiny.gliwice.pl/wybieramy-kobiete-roku–diane-2017-glosowanie-do-5-czerwca

a także tradycyjnie:

wycinając z gazety logo plebiscytu i wpisując nazwisko wybranej laureatki.

Karty należy przesłać (lub przynieść) do redakcji „Nowin Gliwickich”. Pięć kobiet z największą liczbą głosów znajdzie się w ścisłym finale. To spośród nich kapituła wybierze Dianę 2017.

.

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2021 by Rada Sołecka Rachowice