Informacja o jedynym koncercie na Śląsku Krzysztofa Krawczyka

E-strona Sołectwa Rachowiceponiedziałek, 28 Styczeń 201917:17 Brak odpowiedzi

KRZYSZTOF KRAWCZYK  świętuje 55 lat pracy artystycznej.
Autor takich przebojów jak „Parostatek”, „Zatańczysz ze mną jeszcze raz”, „Jak minął dzień”, „Pamiętam Ciebie z tamtych lat”, „Mój przyjacielu” wystąpi z jedynym koncertem w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu w niedzielę 14 kwietnia 2019r. 
CENY BILETÓW: 100 zł/ 80 zł/ 60 zł

UWAGA :
Sołectwo Rachowice nie jest organizatorem zbiorowej rezerwacji.

Rezerwacje biletów indywidualna i zapytania:
Renata Nowak
tel.: 508 909 114
e-mail: biuro@sosimple.com.pl
SoSimple Group sp. z o.o.
ul. Hetmańska 26/4
60-252 Poznań
www.sosimple.com.pl

Spotkanie Seniorów 2019

E-strona Sołectwa Rachowicewtorek, 22 Styczeń 201922:26 Brak odpowiedzi

W niedzielę 20 stycznia 2019r. odbyło się tradycyjne coroczne Spotkanie Seniorów. Tym razem w Karczmie Familijnej. Czuło się jak radosne jest to wydarzenie dla osób starszych, mogących znowu spotkać się we własnym gronie i dla których prawdopodobnie jest to jedyna karnawałowa rozrywka. Zmiana lokalizacji uroczystości nadała jej cechy odmienności. Tak samo jak w latach ubiegłych zaproszeni goście zostali obdarowani prezentami ręcznie wykonanymi przez Panie Weronikę, Marysię i Brygidę.
Był poczęstunek: kawa, herbata, piwo i wino do wyboru oraz pyszne ciasta. Nastrój był wyśmienity, czemu zapewne sprzyjało rozmieszczenie gości przy mniejszych stolikach ułatwiających nawiązanie kameralnych kontaktów.
Organizatorzy zadbali o świetną oprawę muzyczną i rozrywkę w postaci pokazu slajdów, przedstawiających atrakcyjne wydarzenia, jakie miały miejsce w Rachowicach na przestrzeni minionych lat.
Najweselej było przy stoliku, gdzie siedziała seniorka naszej miejscowości p. Hildegarda.

Seniorzy serdecznie dziękują Sołtysowi i Radzie Sołeckiej, właścicielom Karczmy Familijnej, Paniom: Weronice, Marysi, Brygidzie i wielu pomagającym Osobom za wspaniale, z wielkim sercem i starannością zrealizowaną uroczystość.

zdjęcia wyk. E. Jaszczuk:

Zdjęcia ze Spotkania Seniorów 2019

Spotkanie Seniorów 2019 – tańce

 

Dzień Babci i Dziadka

E-strona Sołectwa Rachowiceniedziela, 20 Styczeń 201921:54 Brak odpowiedzi

Dzień Babci i Dziadka może być nawet deszczowy i pochmurny. Niepogoda atmosferyczna nie świadczy jednak o klimacie tych dni. To serca najcieplejszych ludzi świata sprawiają, że nie tylko dni świąteczne, ale i całe życie jest mądrzejsze, bardziej kochane, pełne ufności, bezpieczeństwa i Bożej miłości.
Do końca życia żyją w nas wspomnienia o tych, którzy dawali nam siebie, których być może już nie ma… Pozostali wspomnieniem..

Zebranie Wiejskie 2019 – WYBORCZE

E-strona Sołectwa Rachowiceczwartek, 10 Styczeń 20199:53 Brak odpowiedzi

Copyright ©2019 by Rada Sołecka Rachowice