Zaproszenie na coroczny sołecki festyn

E-strona Sołectwa Rachowiceczwartek, 20 czerwca 201921:14

starszy wpis: » « nowszy wpis:

2 komentarze

 1. Ktoś tam pisze:

  Naprawdę sołectwo dowiedziało się 2 dni przed imprezą kiedy ją zorganizują?
  Ten news jest z 20.06, festyn 22.06. Nie można było o tym napisać przynajmniej tydzień wcześniej (a podejrzewam, że termin był znany z przynajmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem)…
  No ale cóż, nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz, zresztą i tak dobrze, że informacja PRZED a nie podsumowanie po, jak w przypadku niektórych wydarzeń…

  • Chyba łatwiej by mi było rozmawiać z konkretną osobą, a nie z „Kimś tam”.
   Jestem Maria Elżbieta Jaszczuk i postaram się obszerniej odpowiedzieć na powyższy zarzut.
   Jestem na tym miejscu, bo parę lat temu na prośbę Rady Sołeckiej zajęłam się utworzeniem od podstaw Oficjalnej Strony Sołectwa Rachowice i dotąd ją samodzielnie redaguję.
   Tworzę wszystkie teksty na podstawie własnego przeżycia wydarzeń organizowanych przez Sołectwo, w których niejako służbowo uczestniczę. Wykonuję we własnym zakresie serwis zdjęciowy, przysposabiając go do postaci albumów.
   Zajmuję się grafiką komputerową opisującą obrazem każdą relację pisaną. Przygotowuję w dużej mierze plakaty i indywidualne zaproszenia na organizowane przez Sołectwo wydarzenia.
   Redaguję również stronę parafialną, do której dostaję co tydzień materiały dot. ogłoszeń parafialnych i wydarzeń liturgicznych.
   Daję sobie z tym wszystkim radę i z obsługą programu Word Press również, chociaż nie mam w tym kierunku żadnego informatycznego przygotowania. Robię to od 2013 roku, nie poddając się nawet po udarze mózgu i sercowych tego następstwach. Chociażby z tego powodu i również jeszcze innych powodów losowych mogło mi się niespodziewanie przydarzyć nieuczestniczenie w takiej imprezie jak ubiegły festyn. Nie dobrze, że nie została wytypowana wcześniej do pomocy mi jakaś osoba, która zebrałaby i dostarczyła mi choćby niewielki pomocny materiał do zredagowania informacji o tym. A może p.t. Pan (Pani) „Ktoś tam” podjąłby się tego zadania albo podsunął myśl jak sobie z tym poradzić? Już czas pomału szukać kogoś, bo za rok kończę 75 lat.

Copyright ©2022 by Rada Sołecka Rachowice