Zaproszenie na uroczystości prezbiteratu brata Symeona

Grzegorz Masarczyksobota, 28 marca 201519:09

imagesQN920J0W

Ogłoszenie prymicyjneRodzice zapraszają naobchody prezbiteratu  brata SymeonaW sobotę 11 kwietnia na godz. 15.00 nasz syn   Szymon Masarczyk – obecnie brat Symeon, zakonnik Zakonu Braci Mniejszych przyjmie z rąk  Arcybiskupa Wiktora Skworca   w bazylice  panewnickiej  święcenia prezbiteratu- czyli sakrament kapłaństwa

Chcemy serdecznie zaprosić na tę uroczystość wszystkich chętnych Parafian z parafii p.w. Trójcy Świętej, do bazyliki w  Panewnikach w sobotę 11 kwietnia na godz. 15.00.

W dniu następnym   czyli w niedzielę 12 kwietnia o godz. 11.00 w naszym parafialnym kościele p.w. Trójcy Świętej w Rachowicach brat Symeon odprawi swoją pierwszą mszę świętą  tzw. prymicyjną.

Chcielibyśmy przeżyć tą uroczystość w jak najliczniejszej wspólnocie parafialnej. W imieniu naszego syna jak i naszym serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do kościoła w Rachowicach na tę uroczystą liturgię.

Te uroczyste dni pragniemy również uświetnić spotkaniem pod namiotem festynowym na placu przy Leśnej Knajpce w Rachowicach. Zapraszamy wszystkich parafian na wspólne popołudniowe spotkanie w niedzielę 12 kwietnia  o godz. 15.00,  przy muzyce , kawie i kołoczu.

Pełne teksty Zaproszeń można przczytać i pobrać poniżej:

Uroczystości prezbiteratu brata Symeona -ogloszenie prymicyjne

Zaproszenie na uroczystosci prezbiteratu brata Symeona

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2023 by Rada Sołecka Rachowice