Żegnamy śp. Andrzeja Franika

Grzegorz Masarczykponiedziałek, 1 września 201413:36

Ś.p. Andrzej FranikZ wielkim żalem w dniu 1 września 2014 r. rodzina, przyjaciele, samorządowcy, strażacy, sportowcy z KS94 i mieszkańcy odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku śp. ANDRZEJA FRANIKA – wielkiego społecznika, dobrego i życzliwego człowieka, ponadprzeciętnie zaangażowanego w życie lokalnego środowiska, dla którego nie było rzeczy niemożliwych, gdy chodziło o pomoc potrzebującym.

Odszedł od nas po ciężkiej chorobie, cicho, skromnie, w pół słowa, pół gestu. Dzisiaj zdajemy sobie sprawę, że już nie powróci, że jeszcze jeden prawy człowiek odszedł od nas na zawsze. Pozostawił przesłanie, które skłania nas do refleksji i zadumy. Jest nam niezwykle trudno rozstać się z człowiekiem, którego życie i praca tak wiele wniosły w naszą codzienność. Żył pośród nas – wyjątkowy, a zarazem skromny człowiek. Nigdy nie zabiegał o zaszczyty. Był pracowity, wytrwale dążył do celów.

Jego ziemska wędrówka dobiegła końca, jednak na zawsze pozostanie w naszej pamięci, jako człowiek, dzięki któremu czuliśmy się lepsi i szczęśliwsi.

Dziękujemy Ci Andrzeju za to, że byłeś wśród nas,
Grzegorz Masarczyk – Sołtys
i RADA SOŁECKA

 

starszy wpis: » « nowszy wpis:

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.

Copyright ©2024 by Rada Sołecka Rachowice